Eureko Sigorta Müşterilerine Özel Güneş Enerji Sistemlerinde İndirim

Saygıdeğer Müşterilerimiz, İş Ortaklarımız ve Değerli Paydaşlarımız,

DKN Enerji ve Eureko Sigorta olarak, sürdürülebilir enerjiye olan taahhütlerimizi bir adım daha ileri taşımanın gururunu yaşıyoruz. Güneş enerjisi sektöründeki lider konumumuzu daha da güçlendirmek üzere Eureko Sigorta ile stratejik bir iş birliği anlaşması imzaladığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu iş birliği, hem çevresel sürdürülebilirliği desteklemek hem de enerji maliyetlerini optimize etmek amacıyla güneş enerjisi kurulumlarını hızlandırmayı hedeflemektedir.

Bu ortaklık, çevresel sorumluluklarımızı yerine getirirken, aynı zamanda Eureko Sigorta müşterilerine daha rekabetçi fiyatlarla güneş enerjisi çözümleri sunmamıza olanak tanıyacaktır.

Bu önemli adım, sürdürülebilir geleceğe doğru atılan bir diğer güçlü adımımızdır. DKN Enerji ve Eureko Sigorta olarak, bu iş birliğiyle enerji sektöründe daha yeşil ve daha sürdürülebilir bir gelecek için çaba sarf etmeye kararlıyız.

Evinizin veya iş yerinizin elektrik ihtiyacını yenilenebilir güneş enerjisinden faydalanarak sağlamak isterseniz, aşağıda belirtilen şart ve koşulları sağlamak kaydıyla siz de Ücretsiz Keşif ve DKN ENERJİ’den ürün satın alımlarında Eureko Sigorta müşterilerine özel 15% indirim hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Böylece gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya mirası bırakmak için ilk adımı atabilirsiniz.

7/24 Online Danışma

0533 219 07 79

Hizmet koşulları için tıklayın!

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right