Çözümlerimiz

"360 DERECE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ"

Arazi GES Kurulumu

Çatı GES Kurulumu

Elektro Mekanik Projeleri

Enerji Depolama Çözümleri

İşletme ve Bakım (O&M)

Güneşin gücüyle daha güzel bir gelecek için üretiyoruz

chelsea-WvusC5M-TM8-unsplash (1)

Arazi GES Kurulumu

DKN Enerji, uluslararası standartlar çerçevesinde arazi tipi güneş santrallerini anahtar teslim (EPC) olarak sunmakta olup, kurulum sonrası İşletme-Bakım hizmeti vermektedir.

DKN Enerji,  orta ve büyük ölçekli arazi ve çatı tipi fotovoltaik güneş enerjisi santralleri (GES) kuran bir mühendislik ve taahhütlük şirketi olarak, PV projelerinizde saha seçiminden, sistem tasarımına, tesis kurulumundan idari süreçlerin yönetimine kadar anahtar teslim bir hizmet sunmaktadır.

DKN Enerji sürdürülebilir bir Dünya için yenilenebilir enerji kaynaklarının önemini farkında olarak, gelişen ve değişen enerji projelerinde önemli bir oyuncu olmayı hedefleyen vizyoner bir enerji şirketi olup, kazandığı tecrübelerle yerel ve küresel pazarda Güneş Enerji proje fırsatlarını değerlendirmektedir.

Hizmet Kapsamındaki Çalışmalarımız:
SAVRONİK_GES

Çatı GES Kurulumu

DKN Enerji, uluslararası standartlar çerçevesinde çatı tipi güneş santrallerini anahtar teslim (EPC) olarak sunmakta olup, kurulum sonrası İşletme-Bakım hizmeti vermektedir.

DKN Enerji,  orta ve büyük ölçekli arazi ve çatı tipi fotovoltaik güneş enerjisi santralleri (GES) kuran bir mühendislik ve taahhütlük şirketi olarak, PV projelerinizde, sistem tasarımından, tesis kurulumuna ve idari süreçlerin yönetimine kadar anahtar teslim bir hizmet sunmaktadır.

Hizmet Kapsamındaki Çalışmalarımız:

Elektromekanik Taahhüt Projeleri

DKN Enerji, 2012 yılından itibaren inşaat sektörünün ana kalemlerinden olan elektrik ve mekanik proje hizmetlerini sürdürmektedir. Projelendirme aşamasından işin kesin kabulüne kadar tüm süreçlerde benimsemiş olduğu prensipler, deneyimli kadrosu ve gerekli donanımlarla profesyonel ve kaliteli hizmet sunmayı taahhüt etmektedir. 

Doğru projelendirme ve projenin gereksinimlerini doğru ekip ve donanım ile sağlayabilmenin önemine inanan DKN Enerji; yakından takip ettiği sektörel yenilikleri projelerine dâhil ederek ve sürekli gelişme hedefiyle attığı adımlarla sektörün öncü firmaları arasında yer almayı amaçlamaktadır. 

markus-spiske-kK7uPfb2YWU-unsplash

Enerji Depolama Çözümleri

Enerji depolama çözümleri, üretilen fazla enerjiyi depolayarak, ihtiyaç halinde kullanım imkânı sağlar. Enerji depolama sistemleri sayesinde, öz tüketim karşılığı üretim miktarı %100 oranına ulaşır ve şebekeden tamamen bağımsız bir ‘üreten tüketici’ haline gelinir.

DKN Enerji, sürdürülebilirlik ve karbon nötr politikaları çerçevesinde getirilen yeni ‘’Enerji Depolama Mevzuatı’’ yayınlanmasıyla beraber teknolojiyi yakından takip ederek depolama teknolojisini çözümlerine eklemiştir. Araştırma ve geliştirmeye yatırım yaparak, ekibinin gerekli donanıma sahip olmasını sağlamakta ve en son teknolojiyi kullanarak Enerji Depolama Çözümlerini optimize etmektedir.

İşletme-Bakım (O&M)

DKN Enerji, bakım, onarım, izleme, işletme ve yönetim alanlarındaki çalışmaları ile kendi tamamlamış olduğu projelerin ve/veya sadece bu hizmeti almakta olan yatırımcıların, uzun ömürlü ve yüksek performanslı bir GES yatırımına sahip olmalarını sağlamaktadır. 

DKN Enerji, İşletme-Bakım hizmeti ile güneş enerjisi santrallerinin, fizibilite aşamasındaki öngörülen değerleri yakalamasını, performansının arttırılmasını ve enerji üretim miktarındaki verimliliğin korunmasını sağlamaktadır. Böylece, maksimum düzeyde sürdürülebilir enerji üretimini sağlamaktadır.  

Başlıca İşletme-Bakım Kapsamı

Eureko Sigorta Müşterilerine Özel
Güneş Enerji Sistemlerinde İndirim!

Saygıdeğer Müşterilerimiz, İş Ortaklarımız ve Değerli Paydaşlarımız,

DKN Enerji ve Eureko Sigorta olarak, sürdürülebilir enerjiye olan taahhütlerimizi bir adım daha ileri taşımanın gururunu yaşıyoruz. Güneş enerjisi sektöründeki lider konumumuzu daha da güçlendirmek üzere Eureko Sigorta ile stratejik bir iş birliği anlaşması imzaladığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu iş birliği, hem çevresel sürdürülebilirliği desteklemek hem de enerji maliyetlerini optimize etmek amacıyla güneş enerjisi kurulumlarını hızlandırmayı hedeflemektedir.

Bu ortaklık, çevresel sorumluluklarımızı yerine getirirken, aynı zamanda Eureko Sigorta müşterilerine daha rekabetçi fiyatlarla güneş enerjisi çözümleri sunmamıza olanak tanıyacaktır.

Bu önemli adım, sürdürülebilir geleceğe doğru atılan bir diğer güçlü adımımızdır. DKN Enerji ve Eureko Sigorta olarak, bu iş birliğiyle enerji sektöründe daha yeşil ve daha sürdürülebilir bir gelecek için çaba sarf etmeye kararlıyız.

Evinizin veya iş yerinizin elektrik ihtiyacını yenilenebilir güneş enerjisinden faydalanarak sağlamak isterseniz, aşağıda belirtilen şart ve koşulları sağlamak kaydıyla siz de Ücretsiz Keşif ve DKN ENERJİ’den ürün satın alımlarında Eureko Sigorta müşterilerine özel 15% indirim hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Böylece gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya mirası bırakmak için ilk adımı atabilirsiniz.

7/24 Online Danışma

0533 219 07 79

Hizmet koşulları için tıklayın!

Sürdürülebilir bir Gelecek için
Senin Güneşin, Senin Enerjin