Enerji


DKN Enerji A.Ş. olarak, güneş enerjisinin ülkemiz için hayati öneme sahip olduğuna inanıyoruz. Ülkemizin enerji alanındaki politikaları, dünyanın ve ülkemizin enerji ihtiyacının son yıllardaki birçok gelişme ile artması güneş enerjisine yapılan yatırımları arttırmıştır. Dış ticaret açığının büyük kısmını oluşturan enerji harcamalarının, en temiz ve en doğal yenilenebilir enerji kaynağı olan güneş enerjisi ile önemli ölçüde azaltılabileceğinin farkındayız. Yerli, temiz ve ucuz enerji özelliklerini taşıyan güneş enerjisi kolay uygulanabilir oluşu ve fiyat avantajı ile ülkemiz için sürdürülebilir enerji kaynağı olarak önem arz etmektedir.

DKN Enerji A.Ş. ; mühendislik, tedarik, uygulama, bakım ve işletme hizmetleriyle ihtiyacınıza odaklı çözümleriyle kaliteden ödün vermeden tecrübeli ve nitelikli ekibiyle sektöründe öncü olmayı hedeflemektedir.

Sürekli gelişmek, devamlılık ve güvenilirlik ilkeleriyle faaliyete başladığımız bu alanda başarılı projeler geliştirerek, çok çalışarak ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Ülkemizde son yıllarda yaygınlaşmaya başlayan Çatı Üzeri Güneş Enerjisi Sistemleri ile yenilenebilir enerji nihai tüketicinin de faydalanabileceği sistemler haline gelmiştir. DKN Enerji A.Ş. olarak doğru mühendislik ve tasarım, projelendirme ve uygulama için gerekli donanıma sahibiz.

GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİ

  • Saha enerji sistemleri
  • Çatı enerji sistemleri
  • Elin Enerji Proje Partneri

    2020 yılında, ülkemizin enerji sektörünün önde gelen firmalarından Elin Enerji’nin ‘Proje Partneri’ olarak hem saha hem de çatılarda uygulanan güneş enerjisi sistemlerinin anahtar teslim kurulumunu gerçekleştirmeye başlamıştır.